Naša firma FRASTAJ s.r.o prebrala v roku 2012 všetky aktivity od firmy FRASTA a zmenila aj majiteľa. Pôvodným majiteľom bol pán Staš František konateľ firmy FRASTA, ktorý bol po dlhé roky profesionálnym  predákom s dlhoročnými skúsenosťami v obore a odovzdal všetky svoje aktivity firme FRASTAJ s.r.o .

Novým majiteľom sa stal pán Jaroslav Staš tiež skúsený manažér a konateľ firmy, ktorý zároveň vykonával aj funkciu a aj bezpečnostného technika vo firme. Novo vzniknutá firma dostala nový impulz a rozšírila svoje portfólio o veľa nových aktivít ako sú výškove lešenárske práce do výšky 8.5m, čistenie okien, budov, kapoty z lešenia - pojazdné radové lešenia, čistenie striech v lete/postreky striech/ a v zime odhŕňanie snehu z budov, chemické čistenie výmenníkov tepla, pecí rôzneho druhu, striekanie plechov z výmenníkov tepla vysoko tlakovými čističmi VAP, drobné murárske a maliarske práce, sťahovacie služby a preprava materiálov, čistiace práce, vysávanie káblových rozvodov z lešenia, čistenie regálov do výšky 30m, striekanie nádrží, kosenie trávnikov profesionálnou  záhradnou technikou, kovovýroba - drobné výrobky z kovu.

 V našej firme slová "nedá sa a nevieme" nemajú priestor, pretože naši zamestnanci sú školený aj na krízové situácie, ktoré im pomáhajú splniť každú vzniknutú situáciu s pomocou kvalitného vybavenia (lešenia s certifikátmi, kamery, profesionálna záhradná technika, ručné a elektrické náradie od renovovaných firiem , vysávače na prach a vodu).

Naši partneri hovoria sami za seba MONDI SCP, SWEDWOOD, a pripravujeme spoluprácu s WOLSWAGEN GROUP SLOWAKIA.

Tešíme sa na nových obchodných partnerov a na ďalšiu spoluprácu.

 

FRASTAJ s.r.o